Lokma Tatlıcısı- Lokmacı - Hayır Lokması- Lokmacı Baba

Lokma Tatlıcısı

Saray Lokması un, maya, tuz ve şekerle hazırlanan hamurun, sıvı yağda kızartılmasıyla hazırlanan, şerbetle tatlandırılarak servis yapılan bir Osmanlı tatlısıdır. Halk arasında küre şeklinde olan bu tatlıya saray lokması denir. Kaynağı Osmanlı Sarayına dayanmakla birlikte halk arasında da yapımı yaygınlaşmıştır. Özellikle  kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Kaşık Lokması olarak da bilinir.

Hayır lokması döktürmek isteyenler profesyonel ekibimizle sorunsuz kaliteli bir organizasyon sunabilirsiniz.. Lokma tezgahlarımız temiz hijyenik ve elemanlarımız beyaz önlük başta olmak üzere tam takım elbiseli olarak gelmektedir.


Lokma tatlısı özenle dualar ile hazırlanırsa lezzeti daha farklı olacağı için işi lütfen ehli olan uzun yıllardır lokma tatlısı üreten ustalarımıza bırakınız.. İster 300 kişilik isterseniz 3000 kişilik lokma döktürebilir sıcak olarak özel kaselerde ve çatalıyla birlikte ikram edebilirsiniz..

Lokma tatlısı fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişeceği için lütfen telefonla arayarak detaylı bilgi alınız.. Lokma tatlısı özen isteyen her aşaması ustalık isteyen bir iştir ustalarımızın lokma tatlısını tatmadan karar vermeyiniz..

Evinizde, işyerinizde, camilerde, doğum ve sünnetlerde, düğünlerde, işyeri açılış ve tanıtımlarında, kutlamalarda,özel günlerinizde, kısacası tüm hayır ve davetlerinizde hizmet vermekteyiz.

LOKMA TATLISI

Lokma Tatlıcısı hizmetimiz İstanbul'da özel tasarlanmış tezgahıyla sunuluyor.. İzmir lokması yada Osmanlı lokması olarak sunulan lokma hizmetimiz istediğiniz yere geliyor ve dağıtıcılarımız misafirlerinize ücretsiz dağıtıyor..
Lokmacı Kiralama 
Lokmacı kiralamak istiyorsanız bize ulaşıp detaylı kiralama ,hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz..

Hayır Lokması 

Hayır lokması döktürmek isteyenlere özel hizmet sunuyor dilediğiniz sayıda dağıtım yapıyoruz..Lokma dağıtıcı elemanlarımız isterseniz Osmanlı Kıyafeti giyerek dağıtımı yapabilir..
Lokmacı hizmetimiz Cenazelerinizde Mevlütlerinizde, Açılış Organizasyonu, Sünnet organizasyonu, Şenlik, Festival, Panayır, Ramazan Etkinlikleri, Özel Gün Ve Gecelerinizde Hizmetinizde..