Osmanlı Şerbetcisi- Osmanlı şerbeti- Şerbetçi- Osmanlı şerbetcisi kiralama

Osmanlı Şerbetcisi


Şerbet güğümlerimizde ki zillere vurarak gelişini misafirlerinize duyuran osmanlı şerbetçimiz orada bulunan tüm misafirlerinize soğuk osmanlı şerbeti ikramında bulunuyor.


Soğuk olarak ikram edilen şerbetlerimiz hiç bir boya veya katkı maddesi içermez.
Osmanlı'dan bizlere kalan miraslar arasında olan osmanlı şerbeti düğün nişan sünnet ve iftar sofralarınıza geliyor özel güğümü ile osmanlı kostümlü elemanlarımız tarafından sizlere sunuluyor..


Osmanlı şerbetcisi kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz.. Osmanlı şerbetcisi fiyatları gidilecek yere kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir..Osmanlı  Şerbeti (4 KİŞİLİK)

Malzemeler: 

» 250 g demirhindi
» 2,5 lt su
» 200 g şeker veya 2 yemek kaşığı bal
» 2,5 g zencefil
» 2,5 g tarçın
» 2 adet karanfil

OSMANLI ŞERBETİ VE OSMANLI ŞERBETÇİSİ 
Tamamen doğal olarak hiç bir katkı maddesi renklendirici katmadan doğal bir şekilde üretilen ve nostaljik bakır güğümle özel kostümlü dağıtıcısıyla sunulan Osmanlı şerbeti sizlere serinlik sunuyor..

Osmanlı Şerbeti dağıtımı resimler de de gördüğünüz gibi masa aralarında dolaşarak şerbet dağıtıçımızın eğilerek sunması bardağa doldurması şeklinde oluyor..

Şerbet Dağıtıcısı ve Osmanlı Şerbeti fiyatı Kişi sayısına gidilecek yere göre değişiklik göstermektedir.. Osmanlı Şerbeti soğuk olarak ikram ediliyor olup tüm misafirlere istendiğinde 2 yada 3 daha fazla ikram edilebilmektedir.. 


Osmanlı Şerbeti Dağıtıcısı
 kişi sayısını istediğiniz kadar seçebilirsiniz. Şerbetçilerimiz özel yapım bakır güğümler ile gelmekte olup osmanlı şerbetleri soğuk olarak ikram ediliyor.. Osmanlı şerbetcisi kiralamak için bize ulaşabilirsiniz..